GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Steengrijs co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x24x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479383 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Steengrijs co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Einzelprofiel voor de GroJa Solid Grande Premium steekzaun voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelfontworpen zichtscherm-elementen. De afzonderlijke profielen uit duurzaam BPC (Bamboe Kunststof Composiet) zijn uiterst onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereeedschap op elke gewenste maat worden doorgezaagd. De afzonderlijke profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en robuust wind- en zichtscherm zoeken om zelf vorm te geven. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid Grande Premium profielen zijn 180x24x1,9 cm groot. Ze bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Dankzij deze mantel zijn de BPC-profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoraties. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en robuust
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design van beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Extreem stabiel en robuust: Geen splinter- of scheurtjes vorming
- Moderne textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Onvoelbaar voor weersomstandigheden: Geen verven nodig
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Steengrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 5,00 |
| HAN | 210717160400000 |
| Art.-Nr.: | 100479383 |
| EAN: | 4250260961382 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Premium Steekzaun Schutting Steengrijs co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining