GroJa Individuele poort Ambiente Glas-schutting geslepen
8 mm dik, geslepen veiligheidsglas (ESG), 4 cm dik aluminiumprofiel, afmeting 100x180 cm, Art.-Nr.: 100479776a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
812
,
43
€
Productinformatie
Beschrijving
GroJa Individuele poort Ambiente Glas-schutting geslepen Online kopen tegen een voordelige prijs
Das GroJa Ambiente Glazen-Enkel poort geslepen is de perfecte aanvulling voor uw geslepen GroJa Ambiente glazen schutting. De enkeldeur is
100x180x4 cm groot
en volledig ondoorzichtig. Dankzij zijn hoogwaardige materialen en modern design sluit het naadloos aan op andere zichtschermingssystemen en geeft uw buitenruimte een stijlvolle uitstraling. Het geslepen ESG-glas zorgt voor zowel veiligheid als esthetiek. De GroJa glazen deur overtuigt met zijn hoogwaardige verwerking en biedt niet alleen veiligheid en windschutz, maar zet ook stijlvolle accenten in uw buitenruimte. Met de GroJa Ambiente Glazen-Enkel poort geslepen ontvangt u een hoogwaardig en veelzijdig product dat zowel als zichtscherming als als designelement in uw tuin overtuigt.Productinformatie & voordelen:
- Geslepen ESG-glas: Het 8 mm enkelruit veiligheidsglas (ESG) biedt maximale stabiliteit en veiligheid.
- Zichtscherming en design: De geslepen buitenzijde combineert uitstekend zichtscherming en design, terwijl de gladde binnenzijde eenvoudig schoonmaken mogelijk maakt.
- Hoogwaardige aluminium frame: Het poortframe bestaat uit aluminium en is verkrijgbaar in de kleuren EV1 of Antraciet DB703, wat een lange levensduur garandeert.
- Universele DIN-openingsrichting: Keuze uit openingsrichting DIN links of DIN rechts voor individuele aanpassing.
- Nieuw ontwikkeld 3D-Band: Het 3D-band maakt een moeiteloze horizontale, verticale en diepteverstelling mogelijk.
- Compleet set: Inclusief banden, sluitplaat, slot en greep, wat een volledige en eenvoudige installatie garandeert.
Voor de bevestiging van de GroJa Ambiente enkeldeur met stroken worden de GroJa Alu-poortpalen voor inbetonnering aanbevolen, die echter niet in de leveringsomvang zijn begrepen. De Alu-poortpalen bieden een veilige en stabiele bevestiging die de functionaliteit en duurzaamheid van de glazen deur permanent ondersteunt.
Technische gegevens
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | glas |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479776a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
Leveringsomvang
- Poort
- banden
- sluitplaat
- slot
- griff