GroJa Enkele poort Ambiente Glas-Zichtschermstroken
8 mm ESG-glas met geslepen strepen, aluminium frame 4 cm sterk, afmeting 100x180 cm, Art.-Nr.: 100479768a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkele poort Ambiente Glas-Zichtschermstroken Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa Ambiente glazen enkele poort met geslepen strepen combineert doorzicht met elegantie en stijl. Het enkele poort is 100x180x4 cm groot en geeft uw buitengebied een bijzonder uiterlijk. Het past perfect bij de GroJa Ambiente glasschutting met strepen. Het bestaat, net als de schutting, uit 8 mm dik gehard veiligheidsglas (ESG). De strepen zijn aan de buitenzijde aangebracht met behulp van hoogwaardige, duurzame zeefdruk. Dit resulteert in een voelbare en zichtbare ruwere achterzijde. Het Ambiente enkele poort met strepen laat zich uitstekend combineren met andere GroJa schermingssystemen en zorgt voor een naadloze overgang in uw tuin of erf. De GroJa glazen poort overtuigt door zijn hoogwaardige afwerking en biedt niet alleen veiligheid en windscherming, maar zet ook stijlvolle accenten in uw buitengebied.
Producteigenschappen:
- Hoogwaardig ESG-glas: 8 mm dik gehard veiligheidsglas (ESG) met geslepen streeppatroon.
- Stijlvol design: Combineert zichtscherming en elegant designelement voor uw buitengebied.
- Robuuste materialen: Poortframe van hoogwaardig aluminium, verkrijgbaar in de kleuren EV1 of Antraciet DB703 poedergecoat.
- Universele openingsrichting: Keuze in openingsrichting DIN links of DIN rechts.
- Nieuwe 3D-band: Maakt horizontale, verticale en diepteverstelling heel gemakkelijk mogelijk.
- Compleet toebehoren: Inclusief banden, grendelbalk, slot en grendel.
- Praktische afmetingen: Afmetingen 100x180x4 cm, licht doorlaatbare breedte 103,6 cm, geschikt voor standaardopeningen.
Voor de bevestiging van het GroJa Ambiente enkele poort met strepen worden de GroJa aluminium poortpalen aanbevolen om in beton in te storten, die echter niet in de levering zijn inbegrepen. De aluminium poortpalen bieden een veilige en stabiele bevestiging die de functionaliteit en duurzaamheid van de glazen poort duurzaam ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | glas |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479768a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- banden
- sluitplaat
- slot
- greep