GroJa Enkel Ambiente Glazen-Privacymat Blokstroken
8 mm ESG-glas met gematigde blokstrepen, aluminium frame 4 cm dik, afmeting 100x180 cm, Art.-Nr.: 100479772a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkel Ambiente Glazen-Privacymat Blokstroken Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa Ambiente glazen hekwerkelement met gematigde blokstrepen combineert doorzicht met zichtbescherming en elegantie. Het 100x180x4 cm grote hekwerkelement past perfect bij de GroJa Ambiente glazen schutting met blokstrepen. Het hek bestaat, net als de schutting, uit 8 mm dik veiligheidsglas in één laag (ESG). De blokstrepen zijn aan de buitenkant aangebracht met behulp van hoogwaardige en duurzame zeefdruk. Dit resulteert in een voelbare en zichtbare ruwere buitenkant. Het Ambiente hekwerkelement met blokstrepen laat zich uitstekend combineren met andere zichtbeschermingssystemen en zorgt voor een naadloze overgang in uw tuin. Het hek overtuigt door zijn hoogwaardige verwerking. Het biedt niet alleen veiligheid en windschutz, maar zet ook stijlvolle accenten in het buitengebied.
Producteigenschappen:
- Hoogwaardig ESG-glas: 8 mm dik veiligheidsglas in één laag (ESG) met gematigde streepkap design.
- Stijlvol design: Combineert zichtbescherming en elegant designelement voor uw buitengebied.
- Robuuste materialen: Hekraam uit hoogwaardig aluminium, verkrijgbaar in de kleuren EV1 of Antraciet DB703 poedergecoat.
- Universele openingsrichting: Keuze in openingsrichting DIN links of DIN rechts.
- Nieuw 3D-band: Maakt horizontale, verticale en diepte-instelling zeer eenvoudig.
- Compleet toebehoren: Inclusief banden, sluitplaat, slot en kruk.
- Praktische afmetingen: Afmetingen 100x180x4 cm, netto breedte 103,6 cm, geschikt voor standaardopeningen.
Voor de montage van het Ambiente hekwerkelement met blokstrepen worden de GroJa aluminium hekpalen aanbevolen om in beton te zetten. De palen zijn echter niet inbegrepen in de levering. Zij bieden een veilige en stabiele bevestiging die de functionaliteit en duurzaamheid van het glazen hek permanent ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | glas |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479772a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep