GroJa Enkel poort Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas
8 mm dik veiligheidsglas (ESG), 4 cm sterke aluminium-frame, afmeting 100x180 cm, Art.-Nr.: 100479760a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkel poort Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Ambiente glazen enkele poort in helder glas combineert doorzicht met stijl en elegantie. De 100x180x4 cm grote enkele poort geeft uw buitenruimte een bijzonder uiterlijk en past perfect bij het GroJa Ambiente glastuin scherm. Deze bestaat, net als het tuinscherm, uit 8 mm dik gehard veiligheidsglas (ESG). De GroJa Ambiente glazen enkele poort laat zich uitstekend combineren met andere GroJa tuinscherm-systemen en zorgt voor een naadloze overgang in uw tuin of erf. De GroJa Ambiente glazen enkele poort in helder glas overtuigt met zijn hoogwaardige verwerking en het elegante design. Het biedt niet alleen veiligheid en windschutz, maar accentueert ook uw buitenruimte op elegante wijze.
Producteigenschappen:
- Hoogwaardig ESG-glas: De enkele poort bestaat uit 8 mm dik gehard veiligheidsglas (ESG) met rondom geslepen randen, dat hinderlijke tocht in huishoeken voorkomt en tegelijkertijd een vrije doorkijk biedt.
- Stijlvol design: De poort fungeert zowel als tuinscherm als elegant designelement voor uw buitenruimte.
- Robuuste materialen: Het poortframe bestaat uit hoogwaardig aluminium, dat verkrijgbaar is in de kleuren EV1 of Antraciet DB703.
- Universele openingsrichting: De poort is universeel monteerbaar en kan in de openingsrichting DIN links of DIN rechts worden gemonteerd.
- Nieuw 3D-band: Het nieuw ontwikkelde GroJa 3D-band maakt een speelsimple horizontale, verticale en diepteaanstelling mogelijk.
- Compleet toebehoren: In de leveringsomvang zijn banden, sluitplaat, slot en handgreep inbegrepen.
- Praktische afmetingen: Met de maten 100x180x4 cm en een lichte breedte van 103,6 cm past de poort perfect in de meeste standaardopeningen.
Voor de bevestiging van de GroJa Ambiente enkele poort worden de GroJa aluminium poortpalen voor inbeton aanbevolen, die echter niet in de leveringsomvang zijn inbegrepen. De aluminium poortpalen bieden een veilige en stabiele bevestiging die de functionaliteit en duurzaamheid van de glazen poort permanent ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | glas |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479760a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep