GroJa Ambiente glazen privacymat aansluiting privacymat
8 mm ESG (gehard veiligheidsglas), 90x180/90x0,8 cm, stroken uit duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479537a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente glazen privacymat aansluiting privacymat Online kopen tegen een voordelige prijs
Heeft u tocht bij huishoeken en wilt u toch niet op een mooi uitzicht verzaken? De GroJa Ambiente glazen zichtscherm biedt doorzicht met stijl en elegantie. Het GroJa Ambiente glazen zichtscherm/windscherm aansluitstuk met geslepen strepen is 90x180/90x0,8 cm groot en staat, overeenkomstig de montage, links of rechts beschikbaar. Het geslepen element is lichtdoorlatend, maar alleen tussen de strepen doorzichtig. Het zorgt stijlvol voor een heel bijzondere uitstraling. De glaselementen hebben rondom geslepen randen. Ze kunnen ideaal worden gecombineerd met een zichtschermsysteem van ander materiaal. De wind- en zichtschermelementen vangen de wind af, zodat u niet hoeft in te leveren op uw mooi uitzicht of uw zonnige uren.
Om hinderlijke tocht en ongewenste inzage volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde alu-klemmrails van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemmrails ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroefverbinding (klemmrails zijn niet in de leveringsomvang begrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (gehard glas)
- Designelement: zichtscherm met eenzijdige zeefdruk
- Functie: voorkomt tocht bij huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: buiten geslepen, binnen glad
- Randen: rondom geslepen randen
- Maat: 90x180/90x0,8 cm
- Montage: met klemmrails of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een vlotte montage raden wij aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479537a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente glazen privacymat aansluiting privacymat