GroJa Ambiente Glas-privacymat Blokstrepen aansluiting privacyscherm
8 mm ESG (geveiligd glas), 90x180/90x0,8 cm, blokstrepen uit duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479542a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-privacymat Blokstrepen aansluiting privacyscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Bent u op zoek naar een oplossing tegen tocht in huishoeken, maar wilt u niet van een mooi uitzicht afzien? De GroJa Ambiente glazen zichtscherm met blokstrepen combineert stijl en elegantie met wat doorkijk. Het lichtdoorlaten aansluitingselement zorgt voor een bijzonder uiterlijk en laat zich ideaal combineren met zichtschermsystemen van andere materialen. De GroJa Ambiente glazen zichtscherm biedt perfect windscherm ook op uw favoriete plekje. De glaselementen met blokstrepen vangen de wind op, zonder dat u op een perfect uitzicht of zonnige uren in uw tuin hoeft te verzaken. De blokstrepen zijn aan de buitenzijde van de glaselementen aangebracht met behulp van hoogwaardig, duurzaam schermdruk. Dit resulteert in een zichtbare en voelbare ruwere achterzijde. De binnenzijde van de elementen is glad.
Om storende tocht en ongewenste inzage volledig te vermijden, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde aluminium-klemrails van GroJa zeer geschikt. Bij gebruik van de klemrails ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroefverbindingen (niet in de levering inbegrepen).
Kenmerken en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (eengelaagd veiligheidsglas)
- Ontwerpelement: zichtscherm en windscherm in één
- Functie: voorkomt tocht in huishoeken
- Ontwerp: stijlvol en lichtdoorlatend
- Randen: rondom geslepen randen
- Afmetingen: 90x180/90x0,8 cm
- Montage: met klemrails of klembevestigingen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479542a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-privacymat Blokstrepen aansluiting privacyscherm