GroJa Ambiente Glas-privacyscherm Helder glas Aansluiting Privacyscherm
8 mm ESG (enkellaagsveiligheidsglas), 90x180/90x0,8 cm, rechtse of linkse montage mogelijk, Art.-Nr.: 100479514 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-privacyscherm Helder glas Aansluiting Privacyscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Heeft u tocht aan huishoeken en wilt u niet afzien van een mooi uitzicht? Het GroJa Ambiente glas-schutting/windscherm aansluitingselement in helder glas is 90x180/90x0,8 cm groot. De GroJa Ambiente glas-schutting biedt doorkijk met stijl en elegantie en zorgt stijlvol en lichtdoorlatend voor een heel bijzonder uiterlijk. De glaselementen met rondom geslepen kanten laten zich ideaal combineren met een schuttingsysteem uit andere materialen. De glaselementen vangen de wind af, zodat u niet hoeft af te zien van uw mooie uitzicht of uw zonnige uren.
Om storende tocht en ongewenste inzichten volledig te vermijden, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde alu-klemprofielen van GroJa zeer geschikt. Bij gebruik van de klemprofielen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroefverbinding (klemprofielen zijn niet in de levering inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (enkellaags veiligheidsglas)
- Designelement: schutting en windscherm
- Functie: voorkomt tocht aan huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: aan beide zijden bruikbaar
- Kanten: rondom geslepen kanten
- Grootte: 90x180/90x0,8 cm
- Montage: met klemprofielen of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de levering inbegrepen. Voor een soepele montage raden wij u aan de passende palen gelijk bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 25,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793190180901 |
| Art.-Nr.: | 100479514 |
| EAN: | 4250260936465 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-privacyscherm Helder glas Aansluiting Privacyscherm