GroJa Ambiente glasschutting satinering aansluiting schutting
8 mm ESG (veiligheidsglas met één ruit), 90x180/90x0,8 cm, gematigd door duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479561a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente glasschutting satinering aansluiting schutting Online kopen tegen een voordelige prijs
U heeft tocht in hoeken en wilt echter niet op een mooi uitzicht verzaken? De GroJa Ambiente glazen schutting biedt doorzicht met stijl en elegantie. Het geslepen GroJa Ambiente glazen schutting/windscherm aansluitselement is 90x180/90x0,8 cm groot en moet overeenkomstig de montage links of rechts worden gekozen. Het geslepen element is lichtdoorlatend, maar niet doorzichtig. Het zorgt stijlvol voor een heel bijzondere look. De glaselementen hebben rondom geslepen randen. Ze laten zich ideaal combineren met een schuttingsysteem uit ander materiaal. De glaselementen vangen de wind af, zodat u niet op uw mooie uitzicht of uw zonnuren hoeft te verzaken.
Om hinderlijke tocht en ongewenste inzage volledig te vermijden, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde aluminium klemmschenen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemmschenen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare verschroevingen (klemmschenen zijn niet in de levering inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (veiligheidsglas)
- Designelement: schutting met eenzijdige zeefdruk
- Functie: voorkomt tocht in huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: buiten geslepen, binnen glad
- Randen: rondom geslepen randen
- Grootte: 90x180/90x0,8 cm
- Montage: met klemmschenen of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde schuttingpalen zijn niet in de levering inbegrepen. Voor een soepele opbouw raden wij u aan de passende schuttingpalen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), melkglas |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479561a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente glasschutting satinering aansluiting schutting