GroJa Ambiente glasscherm gesatineerd horizontaal scherm
8 mm ESG (gehard veiligheidsglas), 180x90x0,8 cm, gemateerd met duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479553 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente glasscherm gesatineerd horizontaal scherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De horizontale GroJa Ambiente glas-schutting/windbreuk is 180 cm breed en slechts 90 cm hoog. De lage zicht- en windbreuk biedt doorzicht met stijl en elegantie. Stijlvol en lichtdoorlatend zorgt de GroJa Ambiente glas-schutting voor een heel bijzonder uiterlijk. De glaselementen met rondom gepolijste randen laten zich ideaal combineren met een schuttingsysteem uit ander materiaal. De glaselementen bieden optimale windbeveiliging, ze vangen de wind af zodat u niet hoeft in te leveren op een perfect uitzicht of uw zonuren in uw tuin. De satinering wordt aangebracht via hoogwaardig zeefdruk. Hierdoor ontstaat een voelbare en zichtbare ruwere buitenkant. De binnenkant van de elementen is glad.
Om storende tocht en ongewenste inkijken volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde alu-klemprofielen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemprofielen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroeven (klemprofielen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (eenlaags veiligheidsglas)
- Designelement: schutting en windbreuk in één
- Functie: voorkomt tocht bij huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: gematineerd (zeefdruk)
- Randen: rondom gepolijste randen
- Afmetingen: 180x90x0,8 cm (BxHxD)
- Montage: met klemprofielen of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlekkeloze montage raden wij u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), melkglas |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793618090001 |
| Art.-Nr.: | 100479553 |
| EAN: | 4250260953080 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente glasscherm gesatineerd horizontaal scherm