GroJa Ambiente glas-tuinscherm blokstroken horizontaal tuinscherm
8 mm ESG (veiligheidsglas), 180x90x0,8 cm, blokstrepen van duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479539 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente glas-tuinscherm blokstroken horizontaal tuinscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De horizontale GroJa Ambiente Glas-schutting/windscherm is 180 cm breed en slechts 90 cm hoog. De lage zicht- en windscherm biedt doorkijk met stijl en elegantie. Stijlvol en lichtdoorlatend zorgt de GroJa Ambiente Glas-schutting voor een heel bijzondere look. De glaselementen met rondom gepolijste randen kunnen ideaal worden gecombineerd met een schuttingsysteem uit andere materialen. De glaselementen bieden optimale windscherm, ze vangen de wind op, zodat u niet hoeft in te boeten op een perfect uitzicht of uw zonuren in uw tuin. De gesatineerde blokstrepen worden aangebracht met behulp van hoogwaardige zeefdruk. Hierdoor ontstaat een voelbare en zichtbare ruwere buitenzijde. De binnenzijde van de elementen is glad.
Om storende tocht en ongewenste inzage volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde Alu-klemrails van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemrails ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroefbevestiging (Klemrails zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (eenruitsintegraal veiligheidsglas)
- Designelement: schutting en windscherm in één
- Functie: voorkomt tocht bij huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: blokstrepen (zeefdruk)
- Randen: rondom gepolijste randen
- Afmetingen: 180x90x0,8 cm (BxHxD)
- Montage: met klemrails of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een soepele opbouw raden wij u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793518090001 |
| Art.-Nr.: | 100479539 |
| EAN: | 4250260964925 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente glas-tuinscherm blokstroken horizontaal tuinscherm