GroJa Ambiente glas-privacymat stroken horizontaal zichtscherm
8 mm ESG (gehard veiligheidsglas), 180x90x0,8 cm, strook uit duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479534 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente glas-privacymat stroken horizontaal zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De horizontale GroJa Ambiente glazen schutting/windscherm is 180 cm breed en slechts 90 cm hoog. De lage zicht- en windafscherming biedt doorzicht met stijl en elegantie. Stijlvol en lichtdoorlatend zorgt de GroJa Ambiente glazen schutting voor een heel bijzondere uitstraling. De glaselementen met rondom geslepen randen kunnen ideaal worden gecombineerd met een schuttingssysteem uit andere materialen. De glaselementen bieden optimale windafscherming, zij vangen de wind op, zodat u niet hoeft in te leveren op een perfect uitzicht of uw zonnige uren in uw tuin. De gematigde strepen worden aangebracht via hoogwaardig zijdedruк. Dit resulteert in een voelbaar en zichtbaar ruwer buitenzijde. De binnenzijde van de elementen is glad.
Om storende tochtstroom en ongewenste inzage volledig te vermijden, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde Alu-klemrails van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemrails ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare verschroevingen (klemrails zijn niet inbegrepen in de levering).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (eenlagig veiligheidsglas)
- Designelement: Schutting en windscherm in één
- Functie: voorkomt tochtstroom aan huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: smalle strepen (zijdedruk)
- Randen: rondom geslepen randen
- Afmetingen: 180x90x0,8 cm (BxHxD)
- Montage: met klemrails of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet inbegrepen in de levering. Voor een vlotte montage raden wij u aan de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793218090001 |
| Art.-Nr.: | 100479534 |
| EAN: | 4250260936519 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente glas-privacymat stroken horizontaal zichtscherm