GroJa Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas Horizontaal scherm
8 mm ESG (Eenlaags veiligheidsglas), 180x90x0,8 cm, Art.-Nr.: 100479511 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas Horizontaal scherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De horizontale GroJa Ambiente glazen schutting/windscherm is 180 cm breed en slechts 90 cm hoog. De lage zicht- en windschutting biedt doorzicht met stijl en elegantie. Stijlvol en lichtdoorlatend zorgt de GroJa Ambiente glazen schutting voor een heel bijzondere uitstraling. De glaselementen met rondom gepolijste kanten laten zich ideaal combineren met een schuttingsysteem uit ander materiaal. De glaselementen bieden optimale windschutting, zij vangen de wind af, zodat u niet hoeft in te leveren op een perfect uitzicht of uw zonnige uren in uw tuin.
Om hinderlijke tocht en ongewenste inzage volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en geoefende alu-klemprofielen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemprofielen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare bout- of schroefwerk (klemprofielen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (eenlaags veiligheidsglas)
- Ontwerpelement: Schutting en windscherm in één
- Functie: voorkomt tocht bij huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Kanten: rondom gepolijste kanten
- Afmetingen: 180x90x0,8 cm (BxHxD)
- Montage: met klemprofielen of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een soepele montage raden wij aan om de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793118090001 |
| Art.-Nr.: | 100479511 |
| EAN: | 4250260936441 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas Horizontaal scherm