GroJa Ambiente Glas-zichtschermstroken Zichtscherm
8 mm ESG (gehard veiligheidsglas), stroken met duurzame zijdruck, Art.-Nr.: 100479536a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-zichtschermstroken Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Heeft u tocht bij huishoeken, maar wilt u niet afzien van een mooi uitzicht? De GroJa Ambiente glasscherm/windscherm met geslepen strepen biedt uitkomst. De GroJa Ambiente glasscherm biedt windbeveiliging en doorzicht met stijl en elegantie. Stijlvol en lichtdoorlatend zorgt de Ambiente glasscherm met strepen voor een heel bijzonder uiterlijk. De glaselementen hebben aan alle zijden gepolijste randen. Ze kunnen ideaal worden gecombineerd met andere schermingssystemen. De glaselementen vangen de wind af, zodat u niet hoeft af te zien van een mooi uitzicht of uw zonuren in uw tuin. De strepen zijn aan de buitenzijde aangebracht met behulp van hoogwaardige, duurzame zeefdruk. Dit resulteert in een voelbare en zichtbare ruwere achterzijde. De binnenzijde van de elementen is glad.
Om storende tocht volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde aluminium klemprofielen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemprofielen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare boutverbindingen (klemprofielen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (eenruitseiligheidsglasEinscheiben-Sicherheitsglas)
- Designelement: scherm met duurzame zeefdruk
- Functie: voorkomt tocht bij huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: buiten geslepen, binnen glad
- Randen: aan alle zijden gepolijste randen
- Afmetingen: 90x180x0,8 cm en 120x180x0,8 cm
- Montage: met klemprofielen of klembevestigingen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479536a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-zichtschermstroken Zichtscherm