GroJa Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas zichtscherm
8 mm ESG (Eenheid-veiligheidsglas), Stijlvol en lichtdoorlatend, Art.-Nr.: 100479513a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Zoekt u naar een oplossing tegen tochtstromingen aan huishoeken, maar wilt u niet afzien van een mooi uitzicht? De GroJa Ambiente glazen zichtscherm/windwering combineert doorzicht met stijl en elegantie. De stijlvolle en lichtdoorlatende glaswering zorgt voor een bijzondere uitstraling en laat zich ideaal combineren met zichtschermen uit ander materiaal. De GroJa Ambiente glazen zichtscherm biedt perfecte windwering ook op uw favoriete plekje. De glaselementen in verschillende designs vangen de wind af, zonder dat u hoeft af te zien van een perfect uitzicht of zonuren in uw tuin.
Om hinderlijke tochtstromingen en ongewenste inzichten volledig te vermijden, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde aluminium klemmprofielen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemmprofielen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroefverbindingen (niet in de leveringsomvang inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (veiligheidsglas uit één ruit)
- Designelement: zichtscherm en windwering in één
- Functie: voorkomt tochtstromingen aan huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Kanten: rondom geslepen kanten
- Afmetingen: 90x180x0,8 cm of 120x180x0,8 cm
- Montage: met klemmprofielen of klembevestigingen
Let alstublieft op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte montage raden wij u aan de passende palen gelijk bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479513a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-zichtscherm Helder glas zichtscherm