GroJa Ambiente Glas-Zichtscherm Gematigd Zichtscherm
8 mm ESG (gehard veiligheidsglas), 90x180x0,8 cm, gemateerd door duurzame zijdedruktechniek, Art.-Nr.: 100479560a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-Zichtscherm Gematigd Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Zoekt u naar een oplossing tegen tocht aan huishoeken, maar wilt u niet zonder een mooi uitzicht? De GroJa Ambiente glazen zichtscherm/windfang combineert doorzicht met stijl en elegantie. Het geslepen glas-windscherm zorgt voor een bijzonder uiterlijk en laat zich ideaal combineren met zichtschermsystemen uit andere materialen. Het geslepen GroJa Ambiente glazen zichtscherm biedt perfecte windbeveiliging ook op uw favoriete plek. De glaselementen zijn in verschillende maten verkrijgbaar. Ze vangen de wind op zonder dat u hoeft in te boeten op zonneuurtjes in uw tuin. De strepen zijn aan de buitenzijde met behulp van hoogwaardige, duurzame zeefdruk aangebracht. Dit resulteert in een voelbare en zichtbare ruwere achterzijde. De binnenzijde van de elementen is glad.
Om storende tocht en ongewenste inzage volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde alu-klemprofielen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemprofielen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare schroefverbinding (niet in de leveringsomvang inbegrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (veiligheidsglas)
- Designelement: zichtscherm met duurzame zeefdruk
- Functie: voorkomt tocht aan huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: buiten geslepen, binnen glad
- Randen: rondom geslepen randen
- Afmetingen: 90x180x0,8 cm en 120x180x0,8 cm
- Montage: met klemprofielen of klembevestigingen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), melkglas |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479560a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-Zichtscherm Gematigd Zichtscherm