GroJa Ambiente Glas-privacymat Blokstroken privacymat
8 mm ESG (Eenlaags-veiligheidsglas), blokstrepen uit duurzame zeefdruk, Art.-Nr.: 100479541a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Ambiente Glas-privacymat Blokstroken privacymat Online kopen tegen een voordelige prijs
Zoekt u naar een stijlvolle oplossing tegen tocht bij huishoeken? Maar wilt u niet afzien van een mooi uitzicht? De GroJa Ambiente glas-zichtscherm/windscherm met blokstrepen combineert doorzicht met stijl en elegantie. De geslepen glas-windscherm zorgt voor een prachtig uiterlijk en laat zich wonderwel combineren met zichtschermsystemen van ander materiaal. De geslepen GroJa Ambiente glas-zichtscherm biedt perfect zicht- en windscherm op uw favoriete plaatsen. De glaselementen in verschillende formaten vangen de wind op, zonder dat u hoeft in te boeten op uw zonnuren in de tuin. De blokstrepen zijn aan de buitenkant van de glaselementen aangebracht met behulp van hoogwaardige, duurzame zeefdruk. Hierdoor ontstaat een voelbare en zichtbare ruwere achterkant. De binnenkant van de elementen is glad.
Om storende tocht en ongewenste inzage volledig te voorkomen, zijn de speciaal ontwikkelde en gepatenteerde aluminium klemschienen van GroJa geschikt. Bij gebruik van de klemschienen ontstaat een harmonieus geheel zonder zichtbare bouten (niet in de leveromvang begrepen).
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm ESG (veiligheidsglas)
- Designelement: zichtscherm met duurzame zeefdruk
- Functie: voorkomt tocht bij huishoeken
- Design: stijlvol en lichtdoorlatend
- Decor: blokstrepen - buiten geslepen, binnen glad
- Randen: rondom gepolijste randen
- Afmetingen: 90x180x0,8 cm en 120x180x0,8 cm
- Montage: met klemschienen of klembevestigingen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveromvang begrepen. Voor een soepele montage raden wij u aan, de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Ambiente |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlaktebehandeling | geslepen |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479541a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Ambiente Glas-privacymat Blokstroken privacymat