ACO Therm® lichtschacht compleetset 600 mm diepte Masche 30/10 beloopbaar
Lichtkoker, Rooster & Montagekit, Art.-Nr.: 100356986a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
352
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® lichtschacht compleetset 600 mm diepte Masche 30/10 beloopbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ACO Therm® lichtschacht compleet-set staat voor maximale lichtinval en ideale luchtcirculatie in de souterrain van uw huis. Het is beloopbaar en kan rechtstreeks aan de keldermuur, op perimeterdamming of drukvochtkering gemonteerd worden. De eenvoudige montage bespaart veel tijd en moeite.
Voordelen:- Eenvoudige montage
- Vormstabiel en robuust
- Lange levensduur
- Compatibel met ACO Therm® leibing keldervenser en veel andere ramen.
- Beloopbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm, 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100356986a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x Lichtkoker
- 1x Roosterhekwerk
- 1x Montageset voor directe wandmontage