ACO Therm® lichtschacht compleet-set 600 mm diepte streckmetaalrooster begaanbaar
Lichtkoker, rooster & montageplaatsingset, Art.-Nr.: 100356984a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
276
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® lichtschacht compleet-set 600 mm diepte streckmetaalrooster begaanbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ACO Therm® lichtschacht compleetset strookmetaalrooster maakt een grote lichtinval in de kelderruimten mogelijk. Bovendien zorgt het voor een goede ventilatie. Deze lichtschacht is beloopbaar en kan direct aan de kellermuur, op perimeterdamming of drukvochtwaterdicht worden gemonteerd. Verschillende afmetingen en roosterervarianten maken hoge optische flexibiliteit mogelijk.
Voordelen:- Eenvoudige montage
- Vormstabiel
- Duurzaam
- Compatibel met ACO Therm® leibingskelderraam en vele andere ramen.
- Beloopbaar
| Lichtschacht nominale maat (B x D) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (B x D) mm |
|---|---|
| 1000 x 600 | 1164 x 630 |
| 1000 x 600 | 1164 x 630 |
| 1250 x 600 | 1464 x 630 |
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm, 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100356984a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x Lichtkoker
- 1x Rooster
- 1x Montageset voor directe wandmontage