ACO Therm® Lichtschacht Compleet-set 600 mm Diepte Maas 30/10 berijdbaar
Lichtkoker, rooster & montageset, Art.-Nr.: 100356987a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® Lichtschacht Compleet-set 600 mm Diepte Maas 30/10 berijdbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ACO Therm® lichtschacht compleetset biedt een hoog niveau van lichtinval en optimale luchtcirculatie in het keldergebied. Deze lichtschacht is berijdbaar en kan rechtstreeks aan de kellermuur, op perimeterisolatie of waterdrukdicht worden gemonteerd. De berijdbaarheid wordt mogelijk gemaakt door een ter plaatse aan te brengen versterking (hoekstaal) onder de rugdrager van het rooster. (Hoekstaal is niet in de leveringsomvang begrepen) De eenvoudige installatie kan probleemloos en tijdbesparend worden uitgevoerd.
Voordelen:- Snelle installatie
- Vormstabiel
- Lange levensduur
- Compatibel met ACO Therm® leibungs-kellerfenster en veel andere ramen.
- Berijdbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | berijdbaar voor personenauto's |
| Breedte | 1000 mm, 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100356987a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x Lichtkoker
- 1x Roosterhekwerk
- 1x Montagekit voor directe wandmontage