ACO Therm® lichtschacht compleet-set 600 mm diepte maas 30/30 beloopbaar
Lichtkoker, rooster & montagesets, Art.-Nr.: 100356985a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® lichtschacht compleet-set 600 mm diepte maas 30/30 beloopbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ACO Therm® lichtschacht compleet-set biedt een hoge mate van helderheid en een zeer goede ventilatie van het keldergebied. De lichtschacht is beloopbaar en kan direct aan de kelderwand, op perimeterafsluiting of drukafsluiting worden gemonteerd. De lichtschacht is met enkele handgrepen ingebouwd en klaar voor gebruik.
Voordelen:- Snelle montage
- Vormstabiel
- Robuust
- Compatibel met ACO Therm® keldervenster en veel andere ramen.
- Beloopbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm, 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100356985a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x Lichtkoker
- 1x Roosterrooster
- 1x Montageset voor directe wandbevestiging