ACO Therm® Lichtschacht Compleet-set 400 mm Diepte Masche 30/30 beloopbaar
Lichtkoker, rooster & montagekit, Art.-Nr.: 100359291a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® Lichtschacht Compleet-set 400 mm Diepte Masche 30/30 beloopbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Dit ACO Therm® lichtschacht compleet-set zorgt voor lichttoetreding in de vertrekken van het keldergedeelte. Een goed ventilatiesysteem, duurzaamheid en vormvastheid completeren de indruk. Deze lichtschachten kunnen waterdicht gemonteerd worden. Ze zijn beloopbaar en zeer eenvoudig in te bouwen, wat veel tijdsbesparing oplevert.
Voordelen:- Snelle montage
- Duurzaam
- Compatibel met ACO Therm® Leibungskellerfenster en veel andere ramen.
- Beloopbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm |
| hoogte | 600 mm, 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100359291a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x lichtkoker
- 1x roosterhekwerk
- 1x montagekit voor directe wandmontage