ACO Therm® Lichtschacht compleet-set 400 mm diepte strookmetaal rooster beloopbaar
Lichtkoker, rooster & montageblok, Art.-Nr.: 100359290a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® Lichtschacht compleet-set 400 mm diepte strookmetaal rooster beloopbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het ACO Therm® lichtschacht compleetset streckmetaalrooster haalt u veel licht in het souterraingedeelte. Bovendien zorgt dit voor een goede ventilatie. Deze lichtschacht is beloopbaar en kan rechtstreeks aan de kelderwand, op perimeterisolatie of drukveilig worden gemonteerd. Verschillende formaten en roosteropties bieden grote optische flexibiliteit.
Voordelen:- Eenvoudige montage
- Vormstabiel
- Duurzaam
- Compatibel met ACO Therm® kozijnkelderraam en veel andere ramen.
- Beloopbaar
| Lichtschacht nominaalmaat (B x D) mm |
Lichtschacht actuele maat (B x D) mm |
|---|---|
| 800 x 400 | 971 x 434 |
| 1000 x 400 | 1164 x 430 |
| 1000 x 400 | 1164 x 430 |
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm |
| hoogte | 600 mm, 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100359290a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x lichtkoker
- 1x rooster
- 1x montageset voor directe wandbevestiging