ACO Therm® Lichtschacht Compleet-set 400 mm diepte Maas 30/10 begaanbaar
Lichtkoker, rooster & montage-set, Art.-Nr.: 100359292a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® Lichtschacht Compleet-set 400 mm diepte Maas 30/10 begaanbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Dit ACO Therm® lichtschacht compleet-set zorgt voor aangenaam licht in het souterraingebied. Bovendien scoort het met een goed uitgewerkt ventilatiesysteem. Het is beloopbaar en valt op door duurzaamheid en vormstabiliteit, zodat de lichtschacht zeer lang meegaat. De lichtschacht is zonder problemen en drukwaterdicht inbouwbaar.
| Breedte | Hoogte | Diepte |
|---|---|---|
| 800 mm | 600 mm | 400 mm |
| 1000 mm | 1000 mm | 400 mm |
| 1000 mm | 1300 mm | 400 mm |
- Inbouw zonder problemen
- Robuust
- Lange levensduur
- Compatibel met ACO Therm® kelderraam en veel andere ramen.
- Beloopbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm |
| hoogte | 600 mm, 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100359292a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x lichtkoker
- 1x rooster
- 1x montagesets voor directe wandmontage