ACO Therm® lichtschacht compleet-set 400 mm diepte maaswijdte 30/10 berijdbaar
Lichtkoker, rooster & montagesets, Art.-Nr.: 100359293a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® lichtschacht compleet-set 400 mm diepte maaswijdte 30/10 berijdbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ACO Therm® lichtschacht-compleet set is ontworpen voor maximale lichtinval en optimale ventilatie in de kelder. Het is berijdbaar en kan rechtstreeks op de kellerwand, op perimeterisolatie of waterdicht tegen druk worden gemonteerd. De berijdbaarheid wordt mogelijk gemaakt door een ter plaatse aan te brengen versterking (hoekijzer) onder de rugdrager van het rooster. (Hoekijzer is niet inbegrepen in de levering) De eenvoudige montage bespaart veel tijd, zodat uw bouwproject snel gerealiseerd is.
Voordelen:- Snelle montage
- Vormstabiel
- Lange levensduur
- Compatibel met ACO Therm® Leibungskellerfenster en veel andere ramen.
- Berijdbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | berijdbaar voor personenauto's |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm |
| hoogte | 600 mm, 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100359293a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- 1x Lichtkoker
- 1x Roosterhekwerk
- 1x Montageset voor directe wandmontage