ACO Therm Lichtschacht compleetset 1000x600x400 mm uitgebreid metaalrooster
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206716 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm Lichtschacht compleetset 1000x600x400 mm uitgebreid metaalrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtkoker zorgt voor verbeterde lichtomstandigheden in kelderruimten. Voor een eenvoudige standaardmontage zijn een lichtkoker, een roosterbekisting en een bevestigingsset nodig. Dit alles is inbegrepen in het ACO Therm compleet-set tegen een voordelig tarief met snelle bezorgijd.
De lichtkoker met afmetingen 100x60x40 cm is vormstabiel, robuust en universeel inzetbaar. Bovendien is het glasvezelversterkte polypropyleen zuiver wit voor optimale lichtreflectie. Het heeft ook het voordeel dat de lichtkoker gemakkelijk schoon te maken is en garandeert een lange levensduur.
ACO heeft de behuizing voor vereenvoudigde montage voorzien van vier boorgaten. Deze garanderen eenvoudige bevestiging op alle wandtypen.
Het voor de afdekking benodigde roosterbekisting is eveneens in de leverancier inbegrepen. Het is gemaakt van gegalvaniseerd staal en voorkomt dat grove vuil in de gemonteerde lichtkoker kan binnendringen. Het meegeleverde ACO montagestel bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het inzetten en bevestigen van het rooster en vereenvoudigt de installatie. De meegeleverde roosterbeveiligingsbeugel beschermt betrouwbaar tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtkokercompleet-sets kunnen indien nodig en op basis van bouwkundige vereisten worden aangevuld met uiteenlopend toebehoren, dat afzonderlijk via de toeboehörlijst kan worden geselecteerd. Met de lichtschachtsluitstuk kunnen bijvoorbeeld de afwateringsopeningen worden gesloten, met de opvoerelementen kunnen hoogteverschillen worden gecorrigeerd en met Profix, het terugstuwingsventiel en het montagerailset kan deze zelfs drukvrijzetting worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- hoog zelfschoonmakingseffect
- hoogste stabiliteit door ribbing en glasvezelversterking
- Lichtkoker 100% recyclebaar
- zuiver witte binnenoppervlak
- Afwateringsopeningop het diepste punt
- drukvrijzichtdichte bevestiging mogelijk
- beloopbaar
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominaalmaat (B x H x D) mm |
Lichtschacht werkelijk maat (B x H x D) mm |
|---|---|
| 1000 x 600 x 400 | 1120 x 666 x 429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 9,85 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012358 |
| Art.-Nr.: | 100206716 |
| EAN: | 4002626356017 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkokerlichaam
- Uitrekmetaalgaasrooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage