ACO Therm lichtschacht compleet-set 1000x600x400 mm maaswijdte 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206723 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1000x600x400 mm maaswijdte 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtkoker zorgt voor verbeterde lichtcondities in kelderruimten. Voor een eenvoudige standaardmontage zijn een lichtkoker, een roosterhekwerk maaswijdte 30/10 en een bevestigingsset nodig. Dit alles is inbegrepen in het ACO Therm compleet-set tegen een voordelig prijsvoordeel met snelle levertijd.
De lichtkoker met de afmetingen 100x60x40 cm is vormvast, robuust en universeel inzetbaar. Bovendien is de glasvezelversterkte polypropeen zeer wit voor maximale lichtreflectie. Het heeft ook het voordeel dat de lichtkoker gemakkelijk schoon te maken is en garandeert een lange levensduur. ACO heeft de behuizing voor een vereenvoudigde montage voorzien van vier boorgaten. Deze garanderen een eenvoudige bevestiging op alle wandsoorten.
Het voor de afdekking benodigde roosterhekwerk is ook inbegrepen in de leveringsomvang. Het is gemaakt van verzinkt staal met een maaswijdte 30/10 mm. Het voorkomt dat grof vuil in de gemonteerde lichtkoker kan binnendringen. De inbegrepen ACO montage-set bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster en vereenvoudigt de installatie. De inbegrepen roosteropheffingsbeveiliging beschermt betrouwbaar tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtkokercompleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het veelzijdige toebehoren, dat apart via de toebehorenlijst kan worden gekozen. Zo kan bijvoorbeeld met het lichtschachtsluitverschil de afwateringopening worden gesloten, met de verhogingselementen hoogteverschillen worden gerealiseerd en met Profix, het terugstuwingsventiel en de montagerailset kan deze zelfs waterdicht onder druk worden gemonteerd.
- Montage op alle wandsoorten
- hoog zelfreinigingseffect
- maximale stabiliteit door ribben en glasvezelversterking
- Lichtkoker 100% recyclebaar
- zeer witte binnenoppervlak
- Afwateringopening op het diepste punt
- begaanbaar
- waterdicht onder druk monteerbaar
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht actuele maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1000x600x400 | 1120x666x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 14,90 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012366 |
| Art.-Nr.: | 100206723 |
| EAN: | 4002626356093 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Gaasrooster 30/10 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage