Productinformatie
ACO Therm lichtkoker 1000x600x400 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtkoker dient ertoe, de lichtomstandigheden in kelderruimten aanzienlijk te verbeteren. De robuuste en vormstabiele ACO Therm lichtkoker 1000x600x400 mm is universeel inzetbaar. Want dankzij de doordachte ACO-accessoires kan hij aan de meest uiteenlopende bouwkundige omstandigheden worden aangepast. Zelfs een drukwaterdichte montage kan met de benodigde accessoires, die via de accessoirelijst apart kunnen worden besteld, snel en eenvoudig worden uitgevoerd. Bovendien is het glasvezelversterkte polypropyleen zuiver wit voor maximale lichtreflectie. Het heeft ook het voordeel dat de lichtkoker gemakkelijk schoon te maken is en een lange levensduur garandeert. ACO heeft het karkasse voor vereenvoudigde montage voorzien van vier boorgaten. Deze zorgen voor een eenvoudige bevestiging op alle wandtypen.
Productvoordelen:
- Montage op alle wandtypen
- hoogste stabiliteit door ribstructuur en glasvezelversterking
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- lichtkoker 100% recyclebaar
- zuiver witte binnenzijde
- hoog zelfreiniggingseffect
- afwateringspening op het laagste punt
- deze maat heeft geen langgaten
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominaalmaat (B x H x D) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) mm |
|---|---|
| 1000x600x400 | 1120x666x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Lichtkoker |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 5,50 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012324 |
| Art.-Nr.: | 100127200 |
| EAN: | 4002626355676 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Therm lichtkoker 1000x600x400 mm