ACO Therm Lichtschacht Compleet-set 1000x600x400 mm Maas 30/30 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206720 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm Lichtschacht Compleet-set 1000x600x400 mm Maas 30/30 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtkoker zorgt voor verbeterde lichtomstandigheden in kelderruimten. Voor een eenvoudige standaardmontage zijn een lichtkoker, een gaasrooster en een bevestigingsset nodig. Dit alles is inbegrepen in het ACO Therm compleet-set tegen een voordelig tarief met snelle levertijd.
De lichtkoker met de afmetingen 100x60x40 cm is vormstabiel, robuust en universeel inzetbaar. Bovendien is het glasvezelversterkte polypropyleen zuiver wit voor de beste lichtreflectie. Het heeft ook het voordeel dat de lichtkoker gemakkelijk schoon te maken is en een lange levensduur garandeert.
ACO heeft het lichtkokersysteem voor een vereenvoudigde montage voorzien van vier boorgaten. Deze garanderen een eenvoudige bevestiging op alle wandtypen.
Het gaasrooster dat nodig is voor de afdekking is eveneens inbegrepen. Het is gemaakt van gegalvaniseerd staal met een maaswijdte van 30/30 mm. Het voorkomt dat grof vuil in de gemonteerde lichtkoker binnendringt. Het inbegrepen ACO montageset bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het aanpassen en bevestigen van het rooster en vereenvoudigt de installatie. De inbegrepen roosterliftbeveiliging beschermt betrouwbaar tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtkokercompleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereiste worden aangevuld met de uitgebreide accessoires, die afzonderlijk via de accessoirelijst kunnen worden gekozen. Zo kan bijvoorbeeld met de lichtkokersluiting de afwateringopening worden gesloten, met de stapelelementen hoogteverschillen worden aangepast en met Profix, de terugslagklep en het montagerailset kan het zelfs waterdicht onder druk worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- hoog zelfreiniging effect
- hoogste stabiliteit door ribben en glasvezelversterking
- Lichtkoker 100% recycleerbaar
- zuiver witte binnenzijde
- Afwateringopening op het diepste punt
- waterdicht onder druk monteerbaar
- beloopbaar
De lichtkokdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de muur tot de lichtkoker.
| Lichtkoker nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtkoker werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1000x600x400 | 1120x666x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 12,80 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012362 |
| Art.-Nr.: | 100206720 |
| EAN: | 4002626356055 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtschachtkörper
- Gaasrooster 30/30 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage