ACO Therm lichtschacht compleet-set 1250x1000x400 mm maaswijdte 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206732 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1250x1000x400 mm maaswijdte 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het lichtschacht-compleet-set tegen voordelig voordeel bestaat uit een lichtkoker, gaasrooster 30/10 en een bevestigingsset. Het voldoet aan alle vereisten die aan een standaard-lichtschacht voor montage worden gesteld. Het hoogglanzige polypropyleenlichaam zorgt voor de hoogste lichtreflectie en daarmee voor voldoende lichtinval. Bovendien is het vanwege zijn ribbeling en glasvezelversterking uiterst vormvast, wat ook voor de montage erg voordelig is. De grote lichtschacht met afmetingen 125x100x40 cm kan op alle wandtypen worden bevestigd. ACO heeft de lichtschacht al voorzien van vier boorgaten voor standaardbevestiging voor snelle en eenvoudige montage.
Als afwerking op de lichtschacht, om deze tegen grof ingestort vuil te beschermen, wordt het beloopbare rooster uit gegalvaniseerd gaasrooster 30/10 mm ingelegd. De eenvoudige montage gebeurt met de montageset die ook in de leveringsomvang is begrepen, bestaande uit geschikte pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster. De inbegrepen roosterbeveiligingspal beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtschacht-compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het veelvoudige accessoires dat apart via de accessoireslijst kan worden geselecteerd. Zo kan bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringopening worden gesloten, en met de ophogelementen kunnen hoogteverschillen worden opgeheven en met Profix, de terugslagklep en de montagerailset kan deze zelfs drukwaterdicht worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- hoogste stabiliteit door ribbeling en glasvezelversterking
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- lichtschachtlichaam 100% recycleerbaar
- hoogglanzige binnenzijde
- hoog zelfzuiveringseffect
- afwateringopening op het laagste punt
- drukwaterdichte montage mogelijk
- zonder langgaten
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale afmeting (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke afmeting (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1250x1000x400 | 1430x1074x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 26,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012457 |
| Art.-Nr.: | 100206732 |
| EAN: | 4002626359063 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Gaasrooster 30/10 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage