ACO Therm lichtschacht compleet-set 1250x1000x400 mm Maas 30/30 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100127213 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleet-set 1250x1000x400 mm Maas 30/30 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het lichtschacht compleet set tegen gunstige voordeel prijs bestaat uit een lichtkoker, gaasrooster 30/30 en een bevestigingsset. Het voldoet aan alle eisen die aan een lichtschacht voor standaard montage worden gesteld.
Het zuiver witte lichtkokerkorp uit polypropyleen zorgt voor een maximale lichtreflectie en dus voor voldoende lichtinval. Bovendien is het vanwege zijn ribbeling en glasvezelversterking buitengewoon vormstabiel, wat ook voor de montage zeer voordelig is. De grote lichtschacht met afmetingen 125x100x40 cm kan op alle wandtypen worden bevestigd. ACO heeft de lichtschacht voor snelle en eenvoudige montage al voorzien van vier boorgaten voor standaardbevestiging.
Als afsluiting van de lichtschacht om deze te beschermen tegen grof inslagend vuil, wordt het beloopbare rasterrooster van verzinkt gaasrooster 30/30 mm ingelegd. De eenvoudige montage gebeurt met de montageset die ook in de leveringsomvang begrepen is en bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster. De roosthefsicherung beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm keldeerlichtschacht complete sets kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten met de uitgebreide accessoires, die afzonderlijk via de accessoirelijst kunnen worden geselecteerd, worden aangevuld. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiting de afvoersopeningen worden gesloten, met de stapelelementen hoogteverliezen worden gecompenseerd en met Profix, de terugslagklep en de montagerailelenset kan deze zelfs waterdicht onder druk worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- Maximale stabiliteit door ribbeling en glasvezelversterking
- Beloopbaar in alle uitvoeringen
- Lichtkokerkorp 100% recycleerbaar
- Zuiver witte binnenkant
- Waterdichte montage onder druk mogelijk
- Hoog zelfzuiveringseffect
- Afvoerapening op het laagste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1250x1000x400 | 1430x1074x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/30 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 21,90 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012456 |
| Art.-Nr.: | 100127213 |
| EAN: | 4002626359056 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Gaasrooster 30/30 mm Rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage