ACO Therm lichtschacht compleetset 1250x1000x400 mm streckmetaalrooster
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100127203 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtschacht compleetset 1250x1000x400 mm streckmetaalrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
Het complete lichtschacht-set tegen een voordelige prijs bestaat uit een lichtkoker, strekmetalen rooster en een bevestigingsset. Het voldoet aan alle vereisten die aan een lichtschacht voor standaardmontage worden gesteld.
Het sneeuwwitte polypropeenlichaam zorgt voor maximale lichtreflectie en dus voor voldoende lichtinval. Bovendien is het vanwege zijn ribstructuur en glasvezelversterking zeer vormstabiel, wat ook voor montage erg voordelig is. De grote lichtschacht met afmetingen 125x100x40 cm kan op alle wandtypen worden bevestigd. ACO heeft de lichtschacht al voorzien van vier boorgaten voor standaardbevestiging voor snelle en eenvoudige montage.
Als afwerking op de lichtschacht, om hem tegen grof inval lend vuil te beschermen, wordt het beloopbare roosterrooster van gegalvaniseerd strekmetaal ingelegd. De eenvoudige montage gebeurt met de montagekit die ook in de leveringsomvang is inbegrepen en bestaat uit passende pluggen en een ketting om het rooster in te laten en vast te zetten. De inbegrepen roosterhefsbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderaanzuiglichten kunnen naar behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het uitgebreide accessoireaanbod, dat apart via de accessoirelijst kan worden geselecteerd. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateringsopenings worden gesloten, met de ophogelementen hoogtevereffeningen worden aangebracht en met Profix, de terugslagklep en de montagerailset kan deze zelfs drukwaterbestendig worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- hoogste stabiliteit dankzij ribstructuur en glasvezelversterking
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- lichtschachtlichaam 100% recycleerbaar
- sneeuwwit binnenoppervlak
- drukwaterbestendig monteren mogelijk
- hoog zelfzuiveringseffect
- afwateringsopenings op het laagste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) mm |
|---|---|
| 1250x1000x400 | 1430x1074x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Streckmetaal rooster |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 18,50 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012455 |
| Art.-Nr.: | 100127203 |
| EAN: | 4002626359049 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Streckmetaalrooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage