ACO Therm lichtkoker/ventilatiekoker 1250x1000x400 mm
Diepte: 4000 mm, Art.-Nr.: 100127238 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtkoker/ventilatiekoker 1250x1000x400 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het witte kunststoflichaam van de ACO lichtkoker zorgt voor de hoogste lichtreflectie en daardoor voor voldoende lichtinval in dieper gelegen kelderruimten. Bovendien is het vanwege zijn ribbelstructuur en glasvezelversterking uiterst vormvast, wat ook voor de montage zeer voordelig is. De grote lichtschacht met afmetingen van 1250x1000x400 mm kan op alle wandtypen worden bevestigd. ACO heeft de lichtschacht voor snelle en eenvoudige montage al voorzien van vier boorgaten voor de standaardbevestiging.
Alle ACO Therm kelderlichtkokels kunnen, naar behoefte en bouwkundige eis, met het veelzijdige toebehoren, dat apart via de toebehórenlijst kan worden gekozen, worden aangevuld. Zo kunnen bijvoorbeeld met het lichtschachtverschluitingsstuk de afwateringsopening worden gesloten, en met de verhogingelementen kan hoogteverschil worden uitgegolven. De roosterliftsecuring beschermt tegen inbraak en diefstal. Zelfs een waterdrukdichte montage kan met het bijbehorende toebehoren eenvoudig worden uitgevoerd
Productvoordelen:
- Montage op alle wandtypen
- Hoogste stabiliteit door ribbelstructuur en glasvezelversterking
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- Lichtschacht 100% recycleerbaar
- witachtig binnenoppervlak
- hoog zelfschoonmakingseffect
- Afwateringopening op het diepste punt
- deze maat heeft geen langgaten
De lichtschachtdiepte wordt overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht gekozen.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1250x1000x400 | 1430x1074x429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Lichtkoker |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 12,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012445 |
| Art.-Nr.: | 100127238 |
| EAN: | 4002626358943 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Therm lichtkoker/ventilatiekoker 1250x1000x400 mm