Ximax Ruimteverwarmer Ontwerp Radiator P1 Plan Print Waterval 3 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenuitgang, glad bedruckt voorblad met een steentoren voor een waterval, Art.-Nr.: 100470102a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Ontwerp Radiator P1 Plan Print Waterval 3 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design Radiator P1 Plan Print met waterval motief biedt u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. Uw gladde, volledig bedekte voorkant met waterval-motief is magnetisch en geeft de radiator een onderscheidend design. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk handelsstandaard thermostaatventiel, ook Smart-Home ventielen, of elk standaard 50 mm middenaansluitingset. De 50 mm middenverbinding van de radiatoren zorgt hierbij voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot installatie.
Met de XIMAX Designradiatoren P1 Plan met waterval print heeft u de flexibiliteit om het aansluitingstype volledig naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourposities kunnen naar keuze rechtsonder, rechtsboven of linksonder en linksboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd is en vervolgens met hoogwaardig milieuvriendelijk poedercoatingslak poedergecoat wordt. Deze coating garandeert een onweerstaanbare oppervlakte met elegant uiterlijk, die nog mooier wordt door de hoogwaardige waterval afdruk op het oppervlak. Alle XIMAX Designradiatoren worden in Europa uit gecontroleerde materialen en met behulp van modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. Een XIMAX radiator is hoogwaardig vakmanskwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Kenmerken en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met waterval-motief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijk poedercoatingslak gecoat
- Compatibel met elk standaard 50 mm middenaansluitingset
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middendraad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmanskwaliteit, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Waterval 3 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470102a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenuitvoering
- Montage materiaal
- Ontluchtingsstoppen
- Afsluitstopsen