Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Waterval 2 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm centrale aansluiting, gladde bedrukte voorkant met grijs watervalmotief, Art.-Nr.: 100470092a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Waterval 2 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design Radiator P1 Plan Print met Watervalmotief bieden u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersterangse vormgeving en indrukwekkende functionaliteit. Zijn gladde, volledig begroeide voorkant met watervalmotief is magnetisch en geeft de radiator een uniek design. De P1 Plan Print Radiatoren van XIMAXkunnen in elke gangbare centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met elk handelsüblich thermostaat ventiel, ook Smart-Home ventielen, of elke gangbare 50 mm centrumaansluitset. De 50 mm middenaansluiting van de radiatoren biedt hierbij de noodzakelijke flexibiliteit met betrekking tot inbouw.
Met de XIMAX Designradiatoren P1 Plan met Waterval Print hebt u de flexibiliteit om het aansluittype geheel naar uw individuele wensen te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen desgewenst rechtsonder, rechtsboven of linksonder en linksboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalste radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatingslakken poedergecoat wordt. Deze coating garandeert een onempfindliches oppervlak met edele optiek, wat door de hoogwaardige watervaldruck op het oppervlak nog mooier wordt. Alle XIMAX Designradiatoren worden in Europa uit gecontroleerde materialen en door middel van modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. Een XIMAX Radiator is hoogwaardige ambachtskwaliteit Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met watervalmotief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatingslakken poedergecoat
- Combineerbaar met elke gangbare 50 mm centrumaansluitset
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middendraad: ca. 40 mm
- Toevoerstand: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourstand: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Ambachtskwaliteit, voor de hoogste eisen aan afwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Waterval 2 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470092a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Bevestigingsmateriaal
- Ontluchtingsstopjes
- Afsluitstopjes