Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Waterval 1 verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, glad bedrkte voorkant met waterval motief, Art.-Nr.: 100470091a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Waterval 1 verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX Design radiator P1 Plan Print met watervalmotief biedt u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van voortreffelijk design en buitengewone functionaliteit. Het gladde, volledig bedekte front met watervalmotief is magnetisch en geeft de radiator een uniek design. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk handelsverkrijgbaar thermostaatventiel, ook Smart-Home-ventielen, of elk standaard 50 mm middenaansluitpakket. De 50 mm middenaansluiting van de radiatoren zorgt voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot de installatie.
Met de XIMAX designradiatoren P1 Plan met watervalmotief hebt u de flexibiliteit om het aansluitingssysteem geheel naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourlopen kunnen optioneel onder rechts, boven rechts of onder links en boven links worden gepositioneerd. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat vervolgens fosfateerd en met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat wordt. Deze coating garandeert een onkwetsbare oppervlakte met elegante uitstraling, die nog mooier wordt door de hoogwaardige watervaldrukkwaliteit op het oppervlak. Alle XIMAX designradiatoren worden in Europa uit getoetste materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologie vervaardigd. Een XIMAX radiator is hoogwaardige ambachtswerk van Europese kwaliteit, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardig watervalmotief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Poedergecoat met milieuvriendelijke podercoatings
- Compatibel met elk standaard 50 mm middenaansluitpakket
- Aansluitingdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middeldraadfitting: ongeveer 40 mm
- Voerlijnpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Retourneerdelineerpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Ambachtswerk voor de hoogste eisen qua verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Waterval 1 |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470091a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middeninstallatie
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers