Wellker Werkstattwagen WG KWB 2/4
Verwelds staalplatenconstuctie met hoge belastbaarheid, Art.-Nr.: 100424689 Beschrijving
Productinformatie
Wellker Werkstattwagen WG KWB 2/4 Online kopen tegen een voordelige prijs
De rijdbare werkbankwagen WG KWB 2/4 staat altijd betrouwbaar aan uw zijde, wanneer deze nodig is. De werkbankwagen bestaat uit een stabiele, volgelaste staalplaaatconstrictie met hoge belastbaarheid en stabiliteit en een solide 38 mm sterke werkblad uit berken multiplex. De randen van het berken multiplex werkblad zijn rondom onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is in enige mate water- en oliebestendig.
De werkbankwagen heeft aan de linkerkant 3 laden met elk 180 mm hoogte. De laden hebben een 85% gedeeltelijke uittrekking en kunnen elk met tot 80 kg worden belast. Ze hebben sleuvenrijen voor opname van trays, die niet in de leveringsomvang zijn inbegrepen. Aan de rechterkant bevindt zich een deur met een hoogte van 540 mm, achter welke een verz., hoogte verstelbare plank zich verbergt. De grijplijsten aan de laden en aan de deur zijn uit aluminium, met papieren en doorzichtige stroken voor opschriften. De werkbankwagen heeft een centralisering met veiligheidslot, zodat de inhoud tegen ongeautoriseerde toegang kan worden beveiligd.
Met de 100 mm grote stuurwielen met rem en de twee bakwielen heeft de werkbankwagen een stabiele stand en goede rijbaarheid. Een robuuste, vastgeschroefde duwbeugel zorgt voor goed maneuvreren door de werkplaats. De werkbankwagen heeft een werkhoogte van 840 mm en een maximale laadcapaciteit van 800 kg. Deze wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- volgelaste staalplaatconstructie
- werkblad berken multiplex 38 mm sterk
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- 2 stuurwiel met rem, 2 bakwielen
- wieldiameter 100 mm
- 3 laden met 85% gedeeltelijke uittrekking
- laden met grijplijsten uit aluminium
- laadcapaciteit per lade 70 kg
- laden afsluitbaar
- 1 verzinkte plank 40 kg laadcapaciteit
- robuuste, vastgeschroefde duwbeugel
- Kleur voorkant: Gentiaanblauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: Lichtgrijs (RAL7035)
- Werkhoogte 840 mm
- Draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| hoogte | 840 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Werkwagen op wielen |
| Gewicht | 30,00 |
| HAN | 020175-7035-5010 |
| Art.-Nr.: | 100424689 |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker Werkstattwagen WG KWB 2/4