Wellker Gereedschapswagen WG KWB 2/6
Vergelaste staalplaatconstructie met hoge belastbaarheid, Art.-Nr.: 100424690 Beschrijving
Productinformatie
Wellker Gereedschapswagen WG KWB 2/6 Online kopen tegen een voordelige prijs
De rijdbare werkbankwagen WG KWB 2/6 staat altijd betrouwbaar aan uw zijde wanneer deze nodig is. De werkbankwagen bestaat uit een stabiele, gelaste staalplatenconstructie met hoge draagkracht en stabiliteit en een degelijke werkblad van 38 mm dik berkenmultiplex. De randen van het berkenmultiplex werkblad zijn rondom in een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en beperkt water- en oliebestendig.
De werkbankwagen heeft aan de linker- en rechterzijde elk 3 laden met een hoogte van 180 mm. Deze hebben een draagvermogen van 70 kg per lade en een gedeeltelijke uitschuiving van maximaal 85%. In de laden bevinden zich gleuven voor het opnemen van scheidingsmateriaal, dat echter niet in de leveringsomvang is inbegrepen. Op de aluminium grijpleisten is een etiketstrook met papier- en transparante stroken aangebracht. De werkbankwagen beschikt over een centrale vergrendeling met veiligheidsslot, zodat de inhoud tegen onbevoegde toegang kan worden beveiligd.
Met zijn 100 mm grote zwenkwielen met rem en de twee vaste wielen heeft de werkbankwagen een stabiele stand en goed rijvermogen. Een robuuste, vastgeschroefde duwbeugel zorgt voor goed navigeren door de werkplaats. De werkbankwagen heeft een werkhoogte van 840 mm en een maximale draagvermogen van 800 kg. Hij wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- gelaste staalplatenconstructie
- werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- hoge draagkracht en stabiliteit
- 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen
- wieldiameter 100 mm
- 6 laden met 85%-gedeeltelijke uitschuiving
- laden met grijpleisten van aluminium
- draagvermogen per lade 70 kg
- laden afsluitbaar
- robuuste, vastgeschroefde duwbeugel
- kleur voorkant: enziaanblauw (RAL5010)
- kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- werkhoogte 840 mm
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| hoogte | 840 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Werkwagen op wielen |
| Gewicht | 140,00 |
| HAN | 020063-7035-5010 |
| Art.-Nr.: | 100424690 |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker Gereedschapswagen WG KWB 2/6