Wellker Gereedschapswagen WG KWB 2/3
Vervaste staalplaatconstructie met hoge draagkracht, Art.-Nr.: 100424688 Beschrijving
Productinformatie
Wellker Gereedschapswagen WG KWB 2/3 Online kopen tegen een voordelige prijs
De mobiele werkbankwagen WG KWB 2/3 staat altijd betrouwbaar aan uw zijde wanneer hij nodig is. De werkbankwagen bestaat uit een stabiele, gelaste staalplaatconstructie met hoge draagkracht en stabiliteit en een solide werkblad van 38 mm dik berkenmultiplex. De randen van het berkenmultiplex werkblad zijn rondom onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en relatief water- en oliebestendig.
De werkbankwagen heeft aan de linkerkant 3 laden met elk 180 mm hoogte. De laden hebben een 85% gedeeltelijke uittrekking en kunnen elk tot 80 kg worden belast. Ze hebben gleuvenrijen voor het opnemen van indelingsmateriaal, wat niet in de leveringsomvang is inbegrepen. De greeplijsten zijn uit aluminium met papier- en doorzichtige stroken voor beschrijving en afdekkapjes. Bovendien hebben de laden een centraalvergrendeling met veiligheidslot, zodat de inhoud tegen ongeoorloofde toegang kan worden beveiligd. Rechts bevindt zich een in hoogte verstelbare, gegalvaniseerde legplank met een draagvermogen tot 40 kg.
Met de 100 mm grote zwenkwielen met rem en de twee vaste wielen heeft de werkbankwagen een stabiele stand en goed rijvermogen. Een robuuste, vastgeschroefde duwbeugel zorgt voor goed navigeren door de werkplaats. De werkbankwagen heeft een werkhoogte van 840 mm en een maximale draagkracht van 800 kg. Hij wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- gelaste staalplaatconstructie
- werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- hoge draagkracht en stabiliteit
- 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen
- wieldiameter 100 mm
- 3 laden met 85% gedeeltelijke uittrekking
- laden met greeplijsten uit aluminium
- draagvermogen per lade 70 kg
- laden afsluitbaar
- 1 gegalvaniseerde legplank draagvermogen 40 kg
- robuuste, vastgeschroefde duwbeugel
- kleur voorzijde: Gentiaan blauw (RAL5010)
- kleur behuizing: Lichtgrijs (RAL7035)
- werkhoogte 840 mm
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| hoogte | 840 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Werkwagen op wielen |
| Gewicht | 115,00 |
| HAN | 020176-7035-5010 |
| Art.-Nr.: | 100424688 |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker Gereedschapswagen WG KWB 2/3