weka tuinberging 224 anthraziet tuinberging
met hoogwaardige dubbele deur, Art.-Nr.: 100065219a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1548
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinberging 224 anthraziet tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 224 antraciet biedt voldoende opbergruimte voor uw tuingereedschap. De buitenzijde van het gereedschapskuur is dankzij een weerbestendige lazuur antraciet (RAL 7016) beschermd tegen wind en weer. Omdat de binnenzijde natuurlijk is gelaten, raden wij aan om het hout direct na montage te behandelen met een houtbeschermingslazuur. Het huisje is in massieve houtbouwwijze geconstrueerd en is verkrijgbaar in de maten 205x209 cm en 235x239 cm. De massieve houten bodem is circa 16 mm dik.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en duurzame dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in de geschikte hoeveelheid mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 205 cm, 235 cm |
| Sokkeldiepte | 209 cm, 239 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 260 cm, 280 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 229 cm, 259 cm |
| Zijwandhoogte | 197 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 16 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 16 mm |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Antraciet |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 224 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065219a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 224
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding