weka gereedschapskuur 224 zweeds rood tuinberging
drukvergunde dragertjes als onderconstructie, Art.-Nr.: 100065690a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1548
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 224 zweeds rood tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka gereedschapskuur 224 Zweeds rood biedt voldoende opbergruimte voor uw tuingereedschappen. De buitenzijde van de gereedschapskuur is dankzij een weerbestendige lazuur rood (RAL 3011) beschermd tegen wind en weer. Omdat de binnenzijde natuurbelast is, raden wij aan het hout direct na montage van een houtbeschermingslazuur te voorzien. Het huisje is in massief houtenbouw uitgevoerd en verkrijgbaar in de maten 205x209 cm en 235x239 cm. De massief houten bodem is ongeveer 16 mm dik.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en bestandige dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in passende hoeveelheid mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 205 cm, 235 cm |
| Sokkeldiepte | 209 cm, 239 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 260 cm, 280 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 229 cm, 259 cm |
| Zijwandhoogte | 197 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 16 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 16 mm |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Zweeds rood |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 224 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065690a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 224
- montagemateriaal
- montagehandleiding