1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1548
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 224 grijs tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 224 grijs biedt voldoende opslagruimte voor uw tuingereedschappen. De buitenzijde van het gereedschapskuur is dankzij een weerbestendige lazuur grijs (RAL 7040) beschermd tegen wind en weer. Omdat de binnenzijde onbehandeld is, raden we aan het hout onmiddellijk na de montage van een houtbeschermingslazuur te voorzien. Het huisje is in massief houten bouwwijze geconstrueerd en is verkrijgbaar in de maten 205x209 cm en 235x239 cm. Zijn massief houten bodem is ongeveer 16 mm dik.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en betrouwbare dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in passende hoeveelheid kunt bijbestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 205 cm, 235 cm |
| Sokkeldiepte | 209 cm, 239 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 260 cm, 280 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 229 cm, 259 cm |
| Zijwandhoogte | 197 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 16 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 16 mm |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Grijs |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 224 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065660a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 224
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding