WEKA enkel garage 441 hout grafietgrijs
met houten poort, 2 ramen en een aparte ingang, Art.-Nr.: 100425208 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6373
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
WEKA enkel garage 441 hout grafietgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De WEKA Einzelgarage 441 uit Europees sparrenhout in grafietgrijs biedt u, met een afmeting van 360x540 cm en een grondoppervlak van 18,66 m², plaats voor één auto. Door een inrijdingshoogte van 202 cm en de inrijdingsbreedte van 239 cm kunt u moeiteloos in- en uitrijden.
Deze beschikt over een afzonderlijke ingang, zodat u gemakkelijker bij uw gereedschap kunt.
De zijkanten met een wanddikte van 44 mm en de stevige palen zorgen voor een goede stabiliteit van de dubbele garage.
Het materiaal is belastbaar, milieuvriendelijk en de gelakte oppervlaktebehandeling is zeer weerbestendig en laat zich gemakkelijk reinigen.
- Nokshoogte: 234 cm
- 18 mm massief houten dak
- Volhout enkele deur - Doormaatmaatvoering 83,5x195,7 cm
- Volhoutpoort - Doormaatmaatvoering 239x202 cm
- Twee vaste enkele ramen met melkglas 150x41 cm
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar |
| Ausführung | Enkel |
| Grondoppervlak | 18,66 m² |
| Wanddikte | 44 mm |
| Sokkelmaatbreedte | 360 cm |
| Sokkeldiepte | 540 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 422,7 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 600 cm |
| Nokhoogte | 234 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 202 cm |
| Doorrijhoogte | 239 cm |
| omsloten ruimte | 42,54 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakhelling | 1,8° |
| Sneeuwbelasting | 0,90 kN/m² |
| kleur | Grafietgrijs |
| Gewicht | 1,423,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 39556 |
| Art.-Nr.: | 100425208 |
| EAN: | 4743329221751 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- 44 mm wandplanken
- 18 mm massief houten dak
- 1 massief houten enkele deur
- 0,375 l verpakking verf voor reparatiewerkzaamheden
- montagemateriaal
- opbouwinstructies