WEKA Enkele garage 441 Hout lichtgrijs
met houten poort, 2 ramen en een aparte ingang, Art.-Nr.: 100425207 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6373
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
WEKA Enkele garage 441 Hout lichtgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De WEKA Einzelgarage 441 uit Europees dennenhout in lichtgrijs biedt u, met afmetingen van 360x540 cm en een grondoppervlak van 18,66 m², plaats voor één auto. Met een oprijhoogte van 202 cm en oprijbreedte van 239 cm kunt u moeiteloos in en uit rijden.
Het beschikt over een afzonderlijke ingang, zodat u gemakkelijker aan uw gereedschap kunt komen.
De zijwanden met een wanddikte van 44 mm en de stevige palen zorgen voor een goede stabiliteit van de dubbele garage.
Het materiaal is belastbaar, milieuvriendelijk en de gelakte oppervlaktebehandeling is zeer weerbestendig en laat zich gemakkelijk reinigen.
- Nokhoogte: 234 cm
- 18 mm massief houten dak
- Vollhouten enkeldeur - Doormaatmaat 83,5x195,7 cm
- Vollhoutenpoort - Doormaatmaat 239x202 cm
- Twee vaste enkele ramen met melkglas 150x41 cm
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar |
| Ausführung | Enkel |
| Grondoppervlak | 18,66 m² |
| Wanddikte | 44 mm |
| Sokkelmaatbreedte | 360 cm |
| Sokkeldiepte | 540 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 422,7 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 600 cm |
| Nokhoogte | 234 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 202 cm |
| Doorrijhoogte | 239 cm |
| omsloten ruimte | 42,54 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakhelling | 1,8° |
| Sneeuwbelasting | 0,90 kN/m² |
| kleur | Lichtgrijs |
| Gewicht | 1,423,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 39555 |
| Art.-Nr.: | 100425207 |
| EAN: | 4743329221744 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- 44 mm wandplanken
- 18 mm massief houten dak
- 1 vol hout enkele deur
- 0,375 l verpakking verf voor reparatiewerkzaamheden
- montagemateriaal
- opbouwinstructies