WEKA Enkel garage 441 Hout natuur
met houten poort, 2 ramen en een aparte ingang, Art.-Nr.: 100425206 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4676
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
WEKA Enkel garage 441 Hout natuur Online kopen tegen een voordelige prijs
De WEKA Einzelgarage 441 uit Europees grenenhout natuur biedt u, met een afmeting van 360x540 cm en een grondoppervlak van 18,66 m², plaats voor één auto. Door een inrijhoogte van 202 cm en de inrijbreedte van 239 cm kunt u moeiteloos in- en uitrijden.
Het beschikt over een aparte ingang, zodat u gemakkelijker aan uw gereedschap kunt komen.
De zijkanten met een wanddikte van 44 mm en de solide palen zorgen voor een goede stabiliteit van de dubbele garage.
Het materiaal is belastbaar, milieuvriendelijk en het oppervlak is zeer bestand tegen weersinvloeden en laat zich eenvoudig reinigen.
- Nok hoogte: 234 cm
- 18 mm massief houten dak
- Massief houten enkele deur - doorgeefmaat 83,5x195,7 cm
- Massief houten poort - doorgeefmaat 239x202 cm
- Twee vaste enkele ramen met melkglas 150x41 cm
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar |
| Ausführung | Enkel |
| Grondoppervlak | 18,66 m² |
| Wanddikte | 44 mm |
| Sokkelmaatbreedte | 360 cm |
| Sokkeldiepte | 540 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 422,7 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 600 cm |
| Nokhoogte | 234 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 202 cm |
| Doorrijhoogte | 239 cm |
| omsloten ruimte | 42,54 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakhelling | 1,8° |
| Sneeuwbelasting | 0,90 kN/m² |
| kleur | Natuur |
| Gewicht | 1,423,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 4412194 |
| Art.-Nr.: | 100425206 |
| EAN: | 4743329201692 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- 44 mm wandplanken
- 18 mm massief houten dak
- 1 massief hout enkele deur
- montage materiaal
- opbouwinstructie