Vitavia Tuinkas Venus Tomatenkasje Zwart
Verschillende maten en uitvoeringen, Art.-Nr.: 100232439a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
349
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Venus Tomatenkasje Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia Tuinkas Venus van geanodiseerde of poedergecoate aluminiumprofilen is de beste eerste keuze ook voor beginners.
Productvoordelen:- Perfect instapmodel
- Met holle kamers platen (HKP) of veiligheidsglas (ESG) verkrijgbaar
- Deur voorbereid voor hangslot
- Kogellager schuifdeur
- Incl. dakraam en dakgoot
- Goothogte: 1,24 m
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Raam |
|---|---|---|---|---|
| 2500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
2,5 m² | 1,31x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 3800 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
3,8 m² | 1,95x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 5000 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
5,0 m² | 2,57x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 6200 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,2 m² | 3,21x1,95x1,97 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 2,5 m², 3,8 m², 5,0 m², 6,2 m² |
| Sokkeldiepte | 1,30 m, 1,92 m, 2,54 m, 3,17 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,92 m |
| Lengte | 1,31 m, 1,95 m, 2,57 m, 3,21 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 1,97 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,61 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232439a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Venus Tomatenkasje Zwart