Vitavia tuinkas Venus Tomatenhuis Smaragd
Verschillende maten en varianten, Art.-Nr.: 100232427a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Venus Tomatenhuis Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Venus uit geanodiseerde of poedergecoate aluminiumprofilen is de beste eerste keuze ook voor beginners.
Productvoordelen:- Perfect instapmmodel
- Met holle kamerpanelen (HKP) of veiligheidsraam (ESG) verkrijgbaar
- Deur voorzien voor hangslot
- Kogellager schuifdeur
- Incl. dakraam en dakgoot
- Gootafstand: 1,24 m
| Model | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 2500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
2,5 m² | 1,31x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 3800 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
3,8 m² | 1,95x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 5000 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
5,0 m² | 2,57x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 6200 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,2 m² | 3,21x1,95x1,97 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 2,5 m², 3,8 m², 5,0 m², 6,2 m² |
| Sokkeldiepte | 1,30 m, 1,92 m, 2,54 m, 3,17 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,92 m |
| Lengte | 1,31 m, 1,95 m, 2,57 m, 3,21 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 1,97 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,61 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232427a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Venus Tomatenhuis Smaragd