Vitavia Tuinkas Venus Tomatentuin Zilver
Verschillende maten en varianten, Art.-Nr.: 100232417a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
283
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Venus Tomatentuin Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Venus uit geanodiseerde of poederlak-gecoate aluminiumprofilen is de beste eerste keuze ook voor beginners.
Productvoordelen:- Perfect instapmmodel
- Leverbaar met holle kamerpanelen (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Deur voorbereid voor hangslot
- Schuifdeur met kogellagers
- Inclusief dakraam en dakgoot
- Gootsthoogte: 1,24 m
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 2500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
2,5 m² | 1,31x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 3800 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
3,8 m² | 1,95x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 5000 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
5,0 m² | 2,57x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 6200 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,2 m² | 3,21x1,95x1,97 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 2,5 m², 3,8 m², 5,0 m², 6,2 m² |
| Sokkeldiepte | 1,30 m, 1,92 m, 2,54 m, 3,17 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,92 m |
| Lengte | 1,31 m, 1,95 m, 2,57 m, 3,21 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 1,97 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,61 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232417a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Venus Tomatentuin Zilver