Vitavia tuinkas Pavillons Juno Tomatenhuisje Wit
Verschillende formaten, Art.-Nr.: 100232655a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1168
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Pavillons Juno Tomatenhuisje Wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Pavillons Juno imponeren door het elegante uiterlijk.
Met een hoogte van 263 tot 283 cm heeft men gemakkelijke toegang en een aangename staande hoogte in de tuinkas.
- Grote ruiten met veiligheidsglas (ESG)
- Schuiftechniek in het dak en afdekkingslijsten uit polycarbonaat
- Inclusief 6 cm hoog stalen fundamentraam
- UV-gestabiliseerde kanaalplaten (KP) in het dak
- Veiligheidsglas (ESG) aan de zijkanten
- Onderkant dakhoogte: 188 cm
| Model | Buitenmaat (LxBxH) | Vloeroppervlak | Ramen |
|---|---|---|---|
| 4500 | 253x221x263 cm | 4,5 m² | 2 lamellenschuiframen |
| 9000 | 383x336x284 cm | 9 m² | 3 zijramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 4,5 m², 9 m² |
| Lengte | 253 cm, 383 cm |
| Breedte | 221 cm, 336 cm |
| hoogte | 263 cm, 284 cm |
| Nokhoogte | 263 cm, 284 cm |
| Materiaal | Alu, glas |
| kleur | Wit |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 62x177 cm |
| vorm | 6-hoek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232655a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Pavillons Juno Tomatenhuisje Wit