Vitavia Tuinkas Paviljoens Juno Tomatenbak Smaragd
Verschillende maten, Art.-Nr.: 100232650a Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Paviljoens Juno Tomatenbak Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas paviljoen Juno valt op door het elegante uiterlijk.
Met een hoogte van 263 tot 283 cm heeft u gemakkelijke toegang en een aangenaam staande hoogte in de tuinkas.
- Grote ramen met veiligheidsglas (ESG)
- Inschuiftechniek in het dak en afdekkingslijsten uit polycarbonaat
- Inclusief 6 cm hoog stalen fundament
- UV-stabiele holle kamers platen (HKP) in het dak
- Veiligheidsglas (ESG) aan de zijkanten
- Gootshoogte: 188 cm
| Model | Buitenafmeting (LxBxH) | Grondoppervlak | Ramen |
|---|---|---|---|
| 4500 | 253x221x263 cm | 4,5 m² | 2 lamelramen |
| 9000 | 383x336x284 cm | 9 m² | 3 zijramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 4,5 m², 9 m² |
| Lengte | 253 cm, 383 cm |
| Breedte | 221 cm, 336 cm |
| hoogte | 263 cm, 284 cm |
| Nokhoogte | 263 cm, 284 cm |
| Materiaal | Alu, glas |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 62x177 cm |
| vorm | 6-hoek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232650a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Paviljoens Juno Tomatenbak Smaragd